Oprogramowanie na rynku od 1989 roku

Niezawodne oprogramowanie działające od ponad 25 lat

Producent oprogramowania przeznaczonego dla firm z sektora MŚP. Systemy: finansowo-księgowych, kadrowo-płacowych i gospodarki materiałowej.

Więcej
image01

YUMA FeliKS

nowoczesny system finansowo-księgowy

Jednolity Plik Kontrolny (JPK) będzie się wiązać z koniecznością wyposażenia systemów księgowych podatników w nową funkcjonalność umożliwiającą wytworzenie JPK.

Więcej
image01

Jednolity Plik Kontrolny - ważne zmiany

Nowe obowiązki dla przedsiębiorców

Systemy oferowane przez YUMA będą generowały Jednolity Plik Kontrolny w wymaganym zakresie. W naszych programach czynność ta będzie dla użytkownika wygodna i intuicyjna.

image01
service 2

YUMA FeliKS

system finansowo-księgowy

service 1

FK Plus

program księgowy

service 3

GM Plus

oprogramowanie dla magazynu

YUMA FeliKS - nowoczesny system finansowo-księgowy

System YUMA FeliKS jest wygodnym, intuicyjnym i funkcjonalnym programem finansowo-księgowym. Łączy w sobie zalety nowoczesnej aplikacji i bogate doświadczenie naszych konsultantów. Został stworzony na platformie .NET Framework 4.0, współpracuje z serwerem baz danych Microsoft SQL Server. Jego funkcjonalność rozszerzają moduły walut, kasy, fakturowania, środków trwałych, przelewów, wyciągów, elektronicznych dokumentów, deklaracji oraz raportów, których działanie może być ściśle dostosowane do potrzeb użytkownika, aby jego praca była jak najbardziej efektywna. System YUMA FeliKS jest w pełni przystosowany do działania w środowisku systemów 7, 8 oraz 8.1, w wersjach 32- i 64-bitowych.

YUMA FK Plus - prosty program księgowy

System YUMA FK Plus powstał jako odpowiednik YUMA FK DOS współpracujący z 64-bitowymi systemami operacyjnymi. Odpowiadamy w ten sposób na potrzeby naszych klientów, którzy z różnych powodów muszą wymienić sprzęt komputerowy na bardziej nowoczesny, a nie chcieliby być zmuszeni do uczenia się zupełnie nowego systemu. W systemie YUMA FK Plus są więc zachowane cechy systemu YUMA FK DOS takie jak wygląd, funkcjonalność oraz sposób komunikacji. Przy tym działa on szybciej od swego pierwowzoru i lepiej integruje się ze środowiskiem Windows oraz ze środowiskami sieciowymi.

YUMA GM Plus - oprogramowanie dla magazynu

System YUMA GM Pro jest nowoczesnym programem do obsługiwania gospodarki materiałowej. Powstał z myślą o dotychczasowych użytkownikach YUMA GM DOS, którzy poszukują systemu z okienkowym inter­fejsem o takich samych zaletach i podobnym sposobie obsługi. Dużą elastyczność gwarantuje autorska baza danych w połączeniu z technologią Microsoft Access. Pozwala to pracownikom jednego magazynu na korzystanie z aplikacji działających w różnych środowiskach (DOS/Windows). Migracja danych i konfiguracji oraz narzędzi wspomagających z systemu YUMA GM DOS jest szybka i bezpieczna.

Wysyłając do nas wiadomość odpowiemy na wszystkie Wasze pytania.

   Wyślij wiadomość

Newsletter

Dzięki subskrybcji będziesz na bieżąco z nowościami na temat oprogramowania usług i ważnych informacji.

Proszę podać adres email.

Kontakt

Kontakt

Podaj nazwę.
Podaj prawidłowy adres email.
Podaj treść.

emsys.pl Marek Zając
Obsługa Informatyczna Firm
Wrocław
Html Template © Graphberry - Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies wg ustawień przeglądarki.